Ewelina Olszewska-Kuchnio

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i instruktor jogi. Uwielbiam anatomię i biomechanikę ciała człowieka, a moją pasją jest człowiek sam w sobie. Praca z ciałem wpływa na umysł, emocje, myśli i uczucia. Wiele razy doświadczyłam tego na sobie i widzę to u swoich pacjentów. Holistyczne podejście do człowieka, poprzez pryzmat ruchu, emocji i żywienia jest kwintesencją mojej pracy.

Doświadczenie zdobywałam pracując w NZOZ Reha-Medica na Oddziale Dziennym dla Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego, w Zespole Szkół Specjalnych m. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku, w Centrum Rehabilitacji Holimedica, w Klubie Sportów Walki KSW Kyokushin. Z ASQ Rehabilitacja jestem związana od 2009r. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

Ukończyłam szkolenia:

MEDEK I
Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich
GDS – Łańcuchy mięśniowe
PNF – podstawowy, rozwijający, w skoliozach
Terapia manualna wg koncepcji Plaatsmana
Medycyna i Rehabilitacja Sportowa
Terapia Manualna jamy ustnej w pracy fizjoterapeuty, ortodonty, stomatologa
Warsztaty Mechanizm Kontroli Postawy – rozwój, zaburzenia, terapia.
Vinyasa Power Yoga Basic Instructor
Kinesyologytaping

Uczenie się to proces bardzo złożony i fascynujący. Uczenie się ruchu, uczenie się jedzenia, uczenie się relacji z drugim człowiekiem. Poznaję to dzięki mojej rodzinie i moim pacjentom. Jesteście moją motywacją. Dzięki 🙂